Ako Vám vie pomôcť umelá inteligencia pri liečbe 3D dlahovými aparátmi?

Ortodontická liečba prešla v posledných rokoch veľkými zmenami. Prišla digitálna technológia, zrodilo sa veľa nových postupov a od viditeľných kovových strojčekov sme sa dostali k neviditeľným dlahovým aparátom. Liečba je s ním komfortná, presná a vyžaduje menej času strávenú v ambulancii.

Aby sme Vám ponúkali ešte viac komfortu a uľahčili liečbu, rozhodli sme sa na našej klinike AXIS-DENT ponúknuť ortodontickým pacientom najnovšiu technológiu, ktorá využíva umelú inteligenciu. Zoznámte sa teraz s dentálnym monitorovaním.

Čo je Dental Monitoring?

Dentálne monitorovanie je nová revolučná technológia, ktorá umožňuje Vášmu čeľustnému ortopédovi sledovať Vašu liečbu na diaľku. Je to systém na monitorovanie liečebného plánu pomocou scanboxu a mobilného telefónu pacienta. Pomocou neho môžete absolvovať virtuálne stretnutie s čeľustným ortopédom. Čeľustný ortopéd vie pozorne a nepretržite sledovať priebeh liečby, a Vy sa vyhnete nadbytočným kontrolám v ambulancii. Vaša liečba bude rýchlejšia a efektívnejšia.

Čo k tomu potrebuje pacient?

  • aplikáciu Dental Monitoring stiahnutú do smartfónu
  • zariadenie ScanBox Pro /zariadenie na skenovanie zubov/

Dental Monitoring

Pomocou scanboxu a aplikácie môžete absolvovať kontroly aj z pohodlia domova. Aplikácia umožňuje pravidelne spraviť a posielať skeny zubov, ku ktorým sa dostane aj lekár. Takto viete jednoducho udržať neustálu komunikáciu s ambulanciou a byť pod neustálym odborným dohľadom.

Kliknite a pozrite ako skenovať zuby pomocou zariadenia ScanBox Pro.

Výhody, ktoré poskytuje Dental Monitoring:

  1. Lekár má liečbu pod neustálou kontrolou.
  2. Ak niečo nie je v poriadku, systém odošle spätnú väzbu.
  3. Ak ústna hygiena nie je dostatočná, systém signalizuje: môžete tiež vidieť, ktorým zubom musíte venovať väčšiu pozornosť pri čistení, alebo kde máte zapálené ďasná.
  4. Ak je potrebná prvá pomoc, po skenovaní vidíme skutočný problém. V niektorých prípadoch nie je potrebné osobne navštíviť našu ambulanciu, vieme poskytnúť okamžitú pomoc telefonicky.
  5. Držíme Vás pod kontrolou aj počas cestovania v zahraničí alebo počas dovolenky.
  6. Vzhľadom na epidemickú situáciu, ak budete nútení ísť do karantény, môžeme Vás sledovať a poskytnúť pomoc.
  7. Máte prístup k predchádzajúcim skenom /v prípade maloletého pacienta rodič/, takže môžete sledovať proces zmeny.