Reception: +421 948 303 124 | email: info@axis-dent.eu
SK | HU
OBJEDNAŤ SA DODUNAJSKEJ STREDY OBJEDNAŤ SA DOŠAMORÍNA Neviditeľný strojček na zubySTIAHNUŤ ZDARMA

Moderné vybavenie

 

Skener

Na klinike AXIS-DENT pracujeme so skenermi iTERO od Invisalign. Pohodlne a jednoducho naskenujú vaše zuby, softvér spracuje údaje a už o pár minút vidíte nezáväznú vizualizáciu liečby. Tá vám ukáže, ako sa váš chrup vyrovná počas liečby.

Okrem toho máme aj bezdrôtový intraorálny skener 3shape TRIOS®. Umožňuje nám rýchle a jednoduché skenovanie, zabezpečuje komfort pacienta a skracuje čas ošetrenia v kresle. To všetko pri mimoriadnej presnosti, potvrdenej viacerými štúdiami.

 

Skener
3D tlačiareň Asiga

3D tlačiareň Asiga

Ako jedna z mála zubných kliník na Slovensku máme špičkovú 3D tlačiareň Asiga, ktorá pracuje na princípe vytvrdzovania tekutej polymérovej živice ožarovaním pomocou projektora. Táto metóda je rýchla a presná. Vďaka tomu pri výrobe udržiavacieho strojčeka (tzv. Essix) nepoužívame sadrový model a pre pacienta nepríjemné odtlačky. Váš chrup sa totiž iba naskenuje a 3D tlačiareň potom vytvorí model, ktorý je dokonalou náhradou sadrového modelu.

Zirkonzahn M2 Dual

Na klinike AXIS-DENT máme v Nemecku vyvinutú frézu Zirkonzahn, ktorá je navrhnutá tak, aby vyrábala najtrvalejšie, najpresnejšie a kvalitné protézy. Samotná technológia je počítačom podporovaný návrh a výroba, pri ktorej bola úplne vylúčená možnosť ľudskej chyby. Veľkú časť práce vykonávajú stroje, ale na dosiahnutie dokonalého prírodného efektu je nevyhnutná aj ľudská práca. Fréza Zirkonzahn je vhodná na výrobu zubnej korunky, aj na výrobu keramických výplň (inlay/onlay). Môže sa použiť aj v ortodoncii, je vhodný aj na výrobu ortodontických dláh.

Zirkonzahn M2 Dual
Röntgeny

Röntgeny

Disponujeme panoramatickým röntgenom - OPG, teleröntgenom - TELE rtg a malým zubným röntgenom - IO rtg. Táto technológia je dnes neoddeliteľnou súčasťou vstupného vyšetrenia a systému pravidelných kontrol v ambulancii zubného lekára, pričom pacienta zaťažuje len minimálne žiarenie. Podáva komplexný pohľad na zuby, kostné tkanivá, v ktorých sú zuby osadené a zároveň má dôležitý význam pri odhaľovaní rakovinových ochorení v okolí zubov.

Na klinike AXIS-DENT poskytujeme aj jedinečnú 3D diagnostiku CBCT. V porovnaní s klasickým CT má výrazne zníženú radiačnú záťaž a poskytuje oveľa viac informácií a teda aj odhalených problémov oproti panoramatickému röntgenu. CBCT diagnostiku vykonávame na špičkovom prístroji Orthophos SL.

Naše dentálne centrum poskytuje svoje röntgenologické služby pre širokú verejnosť, nielen pre našich pacientov. Na RTG vyšetrenie sa neobjednáva, je na počkanie. Výstupy vyšetrenia zasielame emailom alebo exportujeme na CD/DVD a pacient si ich odnáša so sebou.

OBJEDNAŤ SA
DO DUNAJSKEJ STREDY
OBJEDNAŤ SA
DO ŠAMORÍNA
NEVIDITEĽNÝ STROJČEK NA ZUBY
STIAHNUŤ ZDARMA